Przejdź do treści głównej

Katowice. Konferencja i warsztaty poświęcone tematyce profilaktyki HIV/AIDS

autor(ka): ECD Słoneczna Kraina
2017-10-09, 08:54
bezpłatne
archiwalne
ECD Słoneczna Kraina zaprasza nauczycieli, szkolnych pedagogów i psychologów do udziału w bezpłatnej konferencji i warsztatach poświęconych tematyce profilaktyki HIV/AIDS, które odbędą się 18 października 2017 r. (środa) w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej przy ul. Bankowej 11a w Katowicach.

Uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe oraz scenariusze zajęć. Konferencja organizowana jest jako cześć projektu pt. "Interaktywny warsztat dotyczący profilaktyki HIV/AIDS z wykorzystaniem elementów psychologicznej pracy z filmem" realizowanego w ramach ogólnopolskiego Programu Pozytywnie Otwarci.

Gościem wydarzenia będzie m.in. dr Agnieszka Walendzik-Ostrowska, współautorka książki "Pozytywne życie - o profilaktyce HIV/AIDS dla edukatorów". Spotkanie będzie także okazją do przeglądu działalności czołowych instytucji działających w obszarze profilaktyki HIV/AIDS.

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty realizowane w ramach projektu dofinansowanego z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego "Pogromcy mitów - zapobieganie zakażeniom HIV wśród osób o zwiększonym poziomie zachowań ryzykownych" oraz w ramach projektu dofinansowanego z budżetu Urzędu Miasta Katowice "Zdrowie w naszych rękach".

Udział w konferencji oraz warsztatach jest bezpłatny i obowiązują zapisy - szczegóły odnaleźć można w załączonym programie. Organizatorem spotkania jest Ewangelickie Centrum Diakonijne "Słoneczna Kraina" w Katowicach.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Uniwersytet Śląski w Katowicach, Marszałek Województwa Śląskiego oraz Prezydent Miasta Katowice. Partnerem konferencji jest Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach.


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Data wydarzenia: 2017-10-18
Organizator:

ECD Słoneczna Kraina

Adres:

Dudy Gracza 6, 40-008 Katowice,

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • oświata
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka