Przejdź do treści głównej

Spotkania informacyjne "Równać Szanse - Regionalny Program Grantowy"

autor(ka): Robert Bąk
2017-09-22, 08:55
bezpłatne
Fundacja Fundusz Lokalny SMK zaprasza do współpracy organizacje, domy kultury, biblioteki oraz inne podmioty do skorzystania z oferty informacyjno-szkoleniowej i doradczej na rzecz przygotowania aplikacji w ramach konkursu Równać Szanse. Poszukujemy partnerów na rzecz organizacji ww. spotkań na terenie woj. małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

16 sierpnia br. Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła nową edycję Regionalnego Konkursu Grantowego. W konkursie o dotację w kwocie do 8 500 zł na projekty młodzieżowe mogą ubiegać się fundacje i stowarzyszenia, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć organizację pozarządową.

Celem Programu „Równać Szanse” jest wsparcie inicjatyw młodych ludzi (w wieku 13-19 lat, z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców), których celem jest rozwój umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

Termin składania wniosków mija 25 października 2017 r., do godziny 12.00. Informacje o konkursie, zasady i kryteria oceny merytorycznej oraz link do elektronicznego formularza znajdują się na stronie www.rownacszasne.pl.

W ramach ww. konkursu istnieje możliwość przeprowadzenia w Państwa regionie spotkań informacyjno-szkoleniowych przez Fundację Fundusz Lokalny SMK. Warunkiem jest zagwarantowanie udziału w w/w spotkaniach min. 20-stu przedstawicieli organizacji lub innych podmiotów społecznych.

Zapraszamy do kontaktu z nami i omówienia szczegółowych zasad organizacji spotkań: Stanisław Baska - tel. 607 560 016, Robert Bąk - tel. 601 168 152.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Data wydarzenia: od 2017-09-22 do 2017-10-25
Organizator:

Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Adres:

Zbydniów 97, 37-416 Zbydniów, woj. PK

Tel.:

531 586 222

E-mail:

stachbas@poczta.onet.pl

Www:

http://fundacjasmk.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • edukacja i wychowanie
  • edukacja obywatelska
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • młodzież
  • wieś