Przejdź do treści głównej

I Ogólnopolskie Forum Edukatorów Finansowych - zapraszamy uczestników z całej Polski

autor(ka): Magdalena Hojnor
2017-09-25, 12:56
archiwalne
Partnerstwo na rzecz Edukacji Finansowej serdecznie zaprasza wszystkich trenerów i edukatorów prowadzących edukacje finansową do udziału w I Ogólnopolskim Forum Edukatorów Finansowych. Warszawa, 6 października 2017 roku.

Forum przeznaczone jest dla trenerów i edukatorów aktywnych w dziedzinie edukacji finansowej. Uczestnicy Forum będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami z innymi trenerami i edukatorami, podnieść swoje umiejętności oraz zdobyć nową wiedzę, którą w praktyczny sposób będą mogli zastosować w swojej pracy. Podczas Forum edukatorzy będą mogli skorzystać z ciekawych warsztatów, na których poznają nowe narzędzia do pracy z beneficjentami, dowiedzą się jak uczyć innych o inwestowaniu, przedyskutują we własnym gronie co w ich pracy jest sukcesem, a co stanowi wyzwanie.

Organizatorem wydarzenia jest Partnerstwo na Rzecz Edukacji Finansowej (PREF) - nieformalna grupa instytucji i organizacji zaangażowanych w edukację finansową na co dzień. Więcej o wizji i misji PREF na stronie http://edufin.pl/index.php/partnerstwo-na-rzecz-edukacji-finansowej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 października 2017r. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się w załączonym programie Forum.

Uczestnicy spoza Warszawy mogą wnioskować o zwrot kosztów dojazdu.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Innowacja i Wiedza
Miejsce: Budynek Rondo One, Rondo ONZ 1, II piętro, 00-124 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-10-06
Organizator:

Fundacja Innowacja i Wiedza

Adres:

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 18 5b, 02-797 Warszawa-Ursynów, woj. mazowieckie

Tel.:

22 225 25 48

E-mail:

magda.hojnor@fiiw.pl

Www:

http://www.fiiw.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja ekonomiczna
  • ekonomia