Przejdź do treści głównej

Gostyń. Hokej to ich sport

autor(ka): Leszek Niemczyk
2017-08-31, 09:54
użytkownik
Street hokej łączy" to projekt skierowany do dzieci i młodzieży. W ramach projektu odbywają się zajęcia, na których uczestnicy poznają zasady gry w street hokeja.

Uczestnicy doskonalą umiejętności operowania kijem hokejowym, uczą się i doskonalą umiejętność gry drużynowej, współpracy w grupie, ale również uczą się współzawodnictwa i pracy w grupie. Uczestnikami projektu są dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat.

Pierwsza część działań projektowych polegała na spotkaniach z dziećmi i młodzieżą w gostyńskich szkołach w czerwcu, podczas których zaprezentowano i przybliżono dzieciom i młodzieży dyscyplinę sportową jaką jest hokej oraz street hokej, pokazano sprzęt oraz objaśniono zasady gry.

Kolejnym etapem były treningi, które odbywały się w lipcu i sierpniu. Zajęcia prowadzili wykwalifikowani trenerzy hokeja.

Zajęcia street hokeja to również sposób na pokazanie młodym ludziom, jak w ciekawy sposób można aktywnie spędzić czas ucząc się nowych rzeczy, poznając siebie, pokonywać swoje słabości, uczyć się dążenia do celu, systematyczności i wytrwałości.

Projekt zakończy się wspólnym turniejem dla wszystkich uczestników jak również ich rodziców!

Projekt został dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2017

Organizatorami zajęć są TYGRYSY GOSTYŃ przy wsparciu Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu
Miejsce: Gostyń
Organizator:

Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu

Adres:

Tuwima 44, 63-800 Gostyń, woj. WP

Tel.:

655 720 594

E-mail:

stowarzyszenie@zsz-gostyn.com.pl

Www:

http://www.stowarzyszenie.zsz-gostyn.com.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • młodzież
  • sport, wypoczynek