Przejdź do treści głównej

Ogólnopolska Karta Seniora dla Jacka i Krystyny Wszołów!

autor(ka): Stowarzyszenie MANKO
2017-08-29, 14:23
użytkownik
Program Ogólnopolskiej Karty Seniora skierowany jest do osób, które ukończyły 60. rok życia i chcą skorzystać ze zniżek już w prawie 900 punktach, instytucjach oraz ośrodkach zdrowia w całej Polsce. Ponadto, Stowarzyszenie MANKO ściśle współpracuje już z ponad 45 miastami i gminami w całej Polsce w ramach projektu Miasto Przyjazne Seniorom. Swoją Kartę posiada już ponad 100 tysięcy seniorów.

Wyjątkowy stutysięczny i stutysięczny pierwszy egzemplarz Ogólnopolskiej Karty Seniora otrzyma polski lekkoatleta i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu w 1976 roku, Jacek Wszoła oraz jego żona, Krystyna Wszoła podczas konferencji prasowej, która odbędzie się 31 sierpnia o godz. 11.00 w Kinie Muranów w Warszawie.

Zachęcamy wszystkich Seniorów 60 + do korzystania z programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, który jest bezpłatny i bezterminowy. Kartę można otrzymać w biurze Stowarzyszenia Manko, al. Słowackiego 46/30 w Krakowie lub poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.glosseniora.pl i wysłanie go pocztą tradycyjną. Dodatkowo, w miastach partnerskich Karty wydawane są w wyznaczonych do tego Urzędach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Klubach Seniora oraz podczas targów i wydarzeń dla seniorów.

Program Ogólnopolskiej Karty Seniora wspierają nasi Ambasadorowie: Krzysztof Zanussi, Wirgina Szmyt, Helena Norowicz, Urszula Szczurek, Maria Pstrong, Tadeusz Ferenc.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie MANKO
Www: http://www.stowarzyszeniemanko.pl/ http://www.glosseniora.pl/strona/oks 
Organizator:

Stowarzyszenie MANKO

Adres:

Siarczki 16, 30-698 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 429 37 28

Faks:

12 429 37 28

E-mail:

kontakt@manko.pl

Www:

http://www.stowarzyszeniemanko.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • seniorzy