Przejdź do treści głównej

The Wall. Wygraj marzenia - zaproszenie do programu

autor(ka): Organizatorzy
2017-08-29, 09:44
Endemol Shine Polska (producent programów telewizyjnych, m.in. The Brain. Genialny Umysł, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Postaw na milion, MasterChef Junior) przygotowuje się do produkcji nowego teleturnieju i szuka osób zainteresowanych udziałem w nim.

Uczestnicy występujący w teleturnieju wybierani są według konkretnego klucza. To ludzie, którzy angażują się społecznie, udzielają się w lokalnych społecznościach, stali się "bohaterami życia codziennego" w związku z jakąś sytuacją, działają charytatywnie i wolontariacko, pomagają innym ludziom i zwierzętom, albo po prostu są pozytywnie nastawieni do drugiego człowieka, mają pasję, którą realizują i są pozytywnie nastawieni do innych. Formuła programu zakłada przedstawienie graczy oraz ich działalności, więc jest to fajna opcja promocji dotychczasowej działalności i być może furtka do nowych działań w przyszłości.

Program ten będzie emitowany w TVP1, a polski tytuł programu będzie brzmiał "The Wall. Wygraj marzenia".

Teleturniej jest bardzo dobrze znany w wielu krajach na całym świecie i bije rekordy popularności oraz oglądalności. Gracze występują w parach - spokrewnionych lub niekoniecznie. Jak to zazwyczaj dzieje się w teleturniejach sprawdzana jest wiedza uczestników z różnych dziedzin, a do wygrania są naprawdę duże pieniądze. Przy tym teleturniej jest bardzo emocjonujący, spektakularny i budzi wielkie zainteresowanie. Wysokość wygranej zależy od wiedzy ogólnej uczestników, sprytu, szczęścia, znajomości graczy oraz umiejętności przewidywania. Głównym elementem scenografii teleturnieju jest wysoka na 4 piętra ściana, z której spadają kolorowe kule - zielone, jeśli odpowiedź na pytanie była poprawna albo czerwone, jeśli odpowiedź na pytanie była błędna. Uczestnicy w pierwszej rundzie grają wspólnie, a na dwie kolejne są rozdzielani - jedna osoba odpowiada na pytania, a druga przewiduje jej odpowiedzi.


Źródło: inf. nadesłana
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 9 2

Skomentuj

KOMENTARZE

  • Wygraj marzenia ~Waldemar Wójcik 16.04.2018, 06:16 Jestem po udarze niedokrwiennym mózgu.Moim marzeniem jest zafundowanie mojej parafii,w której 35 lat pracowałem sceny estradowej na festyny.W/w odbywają się dopiero od trzech lat na wypożyczanych naczepach TIR,a ja pragnę dać coś od siebie ,by pamięć po mnie została.Ze mną wystartowała by moja córka,ktora jest w-fistką w szkole podstawowej.Mam jeszcze wszystkich pięcioro dzieci.Jestem człowiekiem niekonfliktowym,co mogą poświadczyć moi parafianie,z którymi przez 35 lat żylem w bardzo dobrych stosunkach.Dziękuję ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • społecznicy
  • wolontariat
  • wolontariusze