Przejdź do treści głównej

Program Kreatywna Europa: Zapowiedź spotkań informacyjnych nt. komponentu Kultura

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-08-15, 22:33
Creative Europe Desk Polska zaprasza na spotkania informacyjne, które odbędą się we wrześniu 2017 r. w Gdyni oraz Krakowie. Szczegóły dotyczące terminów oraz harmonogramu spotkań zostaną wkrótce udostępnione.

Podczas spotkań zostaną zaprezentowane główne założenia programu Kreatywna Europa, warunki, które należy spełnić, aby móc złożyć wniosek o dofinansowanie, możliwości grantowe w ramach komponentu Kultura, cele i priorytety poszczególnych obszarów grantowych oraz kryteria oceny wniosków.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję spotkać się z koordynatorami dofinansowanych projektów z Polski, którzy opowiedzą o prowadzonych przez siebie przedsięwzięciach i podzielą się praktycznymi wskazówkami związanymi z procesem aplikacji i tworzenia wniosku.

Dodatkowo zainteresowane osoby będę mogły skonsultować swój pomysł na projekt z przedstawicielkami Creative Europe Desk Polska.

Szczegóły dotyczące terminów oraz harmonogramu spotkań zostaną wkrótce udostępnione (informację nt. spotkań opublikowano 10.08.2017).


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Creative Europe Desk Polska
Miejsce: Gdynia, Kraków
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • integracja europejska
  • kultura
  • współpraca międzynarodowa