Przejdź do treści głównej

Wyniki naboru dobrych praktyk na Ogólnopolską Giełdę Projektów 2017

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-08-09, 10:21
Narodowe Centrum Kultury opublikowało listę projektów, o których będzie można posłuchać na najbliższej Giełdzie Projektów. Tegoroczna konferencja zaplanowana jest na 19-20 października w Gdyni. Tematem wokół którego toczyć się będą dyskusje, spotkania i warsztaty jest „Animacja + woda”.

W otwartym naborze dobrych praktyk wzięło udział 48 autorów projektów z całej Polski. Komisja w skład której wchodzili przedstawiciele wszystkich instytucji – organizatorów, wyłoniła 20 działań, które zostaną zaprezentowane podczas obrad plenarnych październikowej konferencji w Gdyni.

Wybrane działania były oceniane przede wszystkim pod kątem zgodnościz tematem, tego na ile uwzględniały potrzeby lokalnej społeczności, czy w aktywny i twórczy sposób angażowały uczestników. Projekty, które będą zaprezentowane podczas Giełdy często w sposób przekrojowy, a czasem w sposób metaforyczny traktowały tegoroczny temat. Są wśród nich działania warsztatowe, filmowe, artystyczne ale i społeczne czy historyczne. Co cieszy, większość projektów uwzględniła też perspektywę ekologiczną.

Lista projektów znaduje się na stronie internetowej NCK: Dobre praktyki


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Narodowe Centrum Kultury
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • kultura i sztuka
  • sztuka