Przejdź do treści głównej

Rejestracja na VIII OFIP do 21 sierpnia [patronat ngo.pl]

autor(ka): OFOP
2017-08-08, 15:45
użytkownik
archiwalne
VII OFIP 2014, fot. Marta Zabłocka
Do poniedziałku 21 sierpnia można zgłosić swój udział w tegorocznym Forum, które odbędzie się w piątek i sobotę 8-9 września 2017 na Uniwersytecie Warszawskim. Forum, przygotowywane przez organizacje z całej Polski, jest wiodącym punktem każdego OFIP-u.

W programie pierwszego dnia, który jest poświęcony dorobkowi sektora obywatelskiego ostatnich trzech lat, znajdzie się miejsce zarówno na krótkie podsumowanie stulecia sektora obywatelskiego w Polsce, jak i na przyjrzenie się roli NGO we współczesnych czasach z wielu różnych perspektyw.

Gospodarzami debat drugiego dnia Forum są przedstawiciele organizacji z całego kraju. W trzech następujących po sobie blokach o godzinie 9:30, 11:10 i o 12:50 jest ponad 30 sesji, z których każda osoba z łatwością wybierze najbardziej jej odpowiadające. Cały program wydarzenia znaleźć można TUTAJ.

Do 21 sierpnia 2017 r. należy wypełnić i przesłać FORMULARZ.

W sobotę 9 września, w drugim dniu OFIP-u, w godzinach 11:00-17:00 w pobliżu Uniwersytetu odbędzie się równolegle Piknik Inicjatyw Pozarządowych. Scena oraz kilkadziesiąt namiotów pomieszczą ekipy organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających przede wszystkim na rzecz warszawiaków i Warszawy. Będzie można założyć kombinezon, żeby poczuć się jak senior albo wziąć udział w symulacji stwardnienia rozsianego, obejrzeć film w okularach VR, wziąć udział w warsztatach kryminalnych CSI na miejscu zdarzenia, projektować i drukować 3D, tańczyć i gotować. Zapraszamy!


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: OFIP
Miejsce: Warszawa
Data wydarzenia: od 2017-08-08 do 2017-08-21
Organizator:

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP

Adres:

Strzelecka 3 12, 03-433 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie

Tel.:

22 416 40 30

E-mail:

ofop@ofop.eu

Www:

http://www.ofop.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • organizacje pozarządowe