Przejdź do treści głównej

Materiały po webinariach SCWO: Social Media w pracy NGO [film]

autor(ka): Natalia Klorek, warszawa.ngo.pl
2017-08-17, 02:10
archiwalne
Webinaria ”Social Media w pracy NGO”
Chcesz się dowiedzieć, jak korzystać z mediów społecznościowych, by promować działania organizacji pozarządowej? Jak monitorować działania w Internecie? Które aplikacje usprawnią pracę w Waszym zespole? Obejrzyj nagrania webinariów SCWO.

Zapraszamy do obejrzenia nagrań webinariów Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych z cyklu "Social Media w pracy NGO":

 

Ekspertką prowadzącą webinaria jest Olimpia Jenczek – specjalistka ds. kreowania wizerunku w sieci. Zawodowo zajmuje się komunikacją i kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych, zarówno marek komercyjnych, jaki i organizacji pozarządowych.

Prezentacje z powyższych webinariów oraz nagrania wszystkich webinariów SCWO, dotyczących tematów ważnych dla organizacji pozarządowych, można znaleźć tutaj: warszawa.ngo.pl/webinaria.

 

Webinaria przeprowadziło Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

---

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Oferta SCWO obejmuje m.in.:

Bądź na bieżąco z wydarzeniami SCWO:
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoŹródło: Inf. własna [warszawa.ngo.pl]
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • media
  • media społecznościowe
  • PR, promocja, wizerunek
  • wspieranie organizacji