Przejdź do treści głównej

Obóz wędrowny 2017 [relacja]

autor(ka): Kinga Bors
2017-07-28, 15:26
użytkownik
Obóz wędrowny Suwałki - Augustów realizowany w terminie 17 - 26 lipca 2017 r. przez Stowarzyszenie Socjoterapeuci w Akcji "SowA" przy współpracy z Fundacją PZU. Projekt pt. "Moje wakacje szansą na lepszy start".

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z obozu wędrownego dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii SOS nr 1 w Łodzi. Główny cel obozu określony został w tytule projektu "Moje wakacje szansą na lepszy start".

Podczas obozu młodzież wędrowała szlakiem Suwałki - Augustów nocując na polach namiotowych. Podczas obozu prowadzone były zajęcia z socjoterapii, krajoznawczo-turystyczne oraz ekologiczne. Młodzież dowiedziała się, jak radzić sobie w trudnych warunkach, współpracować ze sobą, przetrwać w warunkach bez wody, prądu i dostępu do innych dóbr.

Dodatkowo poznała piękno regionu Suwalszczyzny, podróżowała statkiem, pokonywała własne lęki, wzmacniała własne poczucie wartości oraz uczyła się jak aktywnie, zdrowo spędzać swój czas. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji...


LOGO

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie Socjoterapeuci w Akcji "SowA"
Miejsce: Stowarzyszenie Socjoterapeuci w Akcji "SowA", Wapienna 24a, 91-087 Łódź, woj. łódzkie
Organizator:

Stowarzyszenie Socjoterapeuci w Akcji

Adres:

Wapienna 24a, 91-087 Łódź, woj. LD

Tel.:

501 005 627

Faks:

42 651 43 34

E-mail:

socjoterapeuciwakcji@gmail.com

Www:

http://stowarzyszeniesowa.wordpress.com 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • młodzież
  • turystyka, podróże