Przejdź do treści głównej

Gostyń. Otwarto nową siedzibę Centrum Usług Społecznych

autor(ka): Mirosław Sobkowiak
2017-07-17, 09:43
użytkownik
Stowarzyszenie "Dziecko" informuje osoby korzystające ze wsparcia specjalistów Ośrodka Mediacyjnego i Punktu Spotkań z dziećmi, że zmieniło siedzibę działalności tych jednostek. Nowy adres to: 63-800 Gostyń, ul. Wrocławska 8.

Pod tym adresem swoje siedziby ma wiele instytucji i organizacji działających w obszarze wsparcia społecznego.

Oficjalnego otwarcia nowej siedziby dokonał Starosta Gostyński Robert Marcinkowski wręczając klucze do nowego miejsca szefom PCPR w Gostyniu, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu i Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Gostyniu. Nowe miejsce stało się w ten sposób siedzibą Powiatowego Centrum Usług Społecznych. W budynku ma też swoja siedzibę Ośrodek Mediacyjny i Punkt Spotkań z dziećmi oraz Centrum Aktywności Lokalnej i powiatowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy SP ZOZ w Gostyniu. W oficjalnym otwarciu Powiatowego Centrum Usług Społecznych wzięli udział, obok przedstawicieli władz powiatu również przedstawiciele władz gmin wchodzących w skład Powiatu Gostyńskiego i szefowie jednostek współpracujących z instytucjami, które znalazły swoje siedziby w nowo wyremontowanym budynku.

Obecnie usługi świadczone przez ww. instytucje i organizacje są dostępne w nowej siedzibie przy ul. Wrocławskiej 8 w Gostyniu. Wjazd do budynku windą od strony ul. Wrocławskiej, wejście klatką schodową od strony ul. ks. Olejniczaka.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie "Dziecko"
Organizator:

Stowarzyszenie "Dziecko"

Adres:

Bojanowskiego 14a, 63-800 Gostyń, woj. WP

Tel.:

65 572 53 25

E-mail:

stowarzyszeniedziecko@wp.pl

Www:

http://www.ngo.gostyn.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • integracja społeczna
  • polityka społeczna
  • rodziny
  • wychowanie