Przejdź do treści głównej

Nowa Przypominajka od FaniMani i wiele okazji do pomagania

autor(ka): Magdalena Draber
2017-07-11, 11:48
użytkownik
Nowa Przypominajka od FaniMani to rozszerzenie do przeglądarki internetowej, które pozwala jeszcze łatwiej i szybciej wspierać wybraną organizację społeczną przy okazji zakupów w internecie.

Serwis FaniMani.pl udostępnia prosty i bezpłatny sposób na pomaganie przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze, a część wartości zamówienia trafi do wybranej organizacji. Kupujący płaci za zakupy tyle co zawsze, a przy okazji może pomóc wybranej inicjatywie społecznej.

Aby użytkownik nie musiał za każdym razem pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl, przygotowano specjalną Przypominajkę - rozszerzenie do przeglądarki, które wyświetla komunikat o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o darowiźnie podczas zakupów w internecie.

Nowa wersja Przypominajki pozwala aktywować darowiznę jeszcze łatwiej i szybciej - teraz możliwa jest jej aktywacja nawet jednym kliknięciem. Ponadto rozszerzenie zawiera jeszcze lepiej widoczny komunikat o aktywacji darowizny. Specjalna ikonka informuje o tym, czy darowizna została aktywowana.

Teraz pomaganie przy okazji zakupów on line stało się jeszcze prostsze.

FaniMani.pl daje możliwość wspierania wybranej organizacji przy okazji zakupów w ponad 900 sklepach internetowych. Wśród zbierających w ten sposób organizacji znajdują się fundacje, stowarzyszenia, harcerze, klasy szkolne, drużyny sportowe i inne inicjatywy społeczne. Już 3034 organizacje zbierają z FaniMani.pl. Każda z nich otrzymuje dzięki temu średnio 2,5% wartości zakupów. FaniMani.pl to pierwszy i jedyny tego typu serwis w Polsce.

FaniMani to wiele okazji...do pomagania!

Zobacz, jak działa FaniMani.pl

Zainstaluj przypominajkę: https://fanimani.pl/aplikacje/

Więcej informacji: FaniMani.pl: www.fanimani.pl

FaniMani.pl na Facebooku: www.facebook.com/faniManifaniMani


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: FaniMani.pl
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • Stowarzyszenie - Aktywni Seniorzy ZŁOTE LIŚCIE ~Teresa Wojnicka 16.07.2017, 03:24 Fani_Mani przekazują uzbierane profity dla wskazanych organizacji. Nasza organizacja w ciągu trzech kolejnych lat otrzymała ponad 300,00 PLN. Sklepy w których robimy zakupy, swoje prowizje określają na poziomie od 0.5 do 3%, a więc niektóre kwoty odpisu są niewielkie w wysokości 1,00 PLN. Trudno, żeby FaniMani wykonywali przelewy w takich wartościach. Opłata za przelew nie może przekraczać kwoty przelewu. Cierpliwości - jak trochę więcej "uzbieracie" to i przelew do Was dotrze. Z pozdrowieniami dla FaniMani Aktywni Seniorzy ODPOWIEDZ
  • [+] Rozwiń komentarz Fani Mani ~Boner Ted 13.07.2017, 09:17 Mam negatywne zdanie na temat Fani Mani. Organizacja pozarządowa która kieruję też zarejestrowała się tej stronie licząc na wpłaty od darczyńców. Okazało się że firma nie przekazała ani złamanego grosza. Oni robią sobie reklamę pod szyldem dobroczynności. Biznes bazujący na niewiedzy osób kupujących . ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność
  • działalność charytatywna
  • nowe technologie