Przejdź do treści głównej

MR: Fundusze unijne dla młodych

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-07-04, 21:34
Ministerstwo Rozwoju. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl
Masz mniej niż 29 lat? Złap szansę, jaką dają Fundusze Europejskie! Znajdź pracę, idź na szkolenie, fajny kurs albo płatny staż. Nie dość, że to wszystko za darmo, to jeszcze dużo się nauczysz i złapiesz kontakty. A może po cichu myślisz o własnej firmie - to też jest opcja... Musisz się tylko dobrze rozejrzeć. Ministerstwo Rozwoju podpowiada, gdzie należy szukać.

Od doradcy zawodowego po płatne staże

Potrzebujesz rozmowy z doradcą zawodowym? A może chcesz iść na szkolenie? Nie masz co wpisać w CV w rubryce doświadczenie zawodowe? Skorzystaj z praktyk lub płatnych staży. A może chcesz założyć swój biznes, ale nie wiesz, jak to zrobić? Tylko Ty wiesz, czego potrzebujesz, a my wiemy, gdzie znajdziesz konkretną pomoc.

Znajdź projekt dla siebie

Otwórz tabelę dla Twojego województwa zamieszczoną poniżej i znajdź projekt dla siebie. Następny krok to kontakt z ludźmi, którzy go realizują. Oni powiedzą Ci, co masz robić dalej. Powodzenia! Wszystko w Twoich rękach. Daj sobie szansę.

Województwo:


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Ministerstwo Rozwjou
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • ekonomia, rynek pracy
  • fundusze strukturalne
  • młodzież
  • rozwój zawodowy