Przejdź do treści głównej

Trudności w pozyskiwaniu środków RPO przez NGO – badanie

autor(ka): Ewa Kluszczyńska
2017-07-05, 10:04
użytkownik
Kujawsko-pomorskie organizacje pozarządowe, które korzystają lub zamierzają korzystać z funduszy UE mogą spodziewać się, że… zostaną wylosowane do udziału w badaniu, które służy weryfikacji barier i trudności w ubieganiu się przez NGO o unijne środki.

Pomysł badania „Bariery i trudności w aplikowaniu o środki RPO WK-P 2014-2020 przez organizacje pozarządowe” powstał w Wojewódzkiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego, a jego przeprowadzenie zlecił Urząd Marszałkowski. Badanie ma charakter ankietowy – realizowane jest telefonicznie i przez internet. Uczestnikami badań (respondentami) są organizacje pozarządowe, które podpisały umowy o dofinansowanie, jak i te które złożyły wnioski, ale nie otrzymały dofinansowania oraz te, które w przyszłości mogą zostać wnioskodawcami RPO.

Zachęcamy organizacje z regionu do udziału w badaniu – jego wyniki mogą pomóc w usprawnieniu systemu dostępności środków unijnych dla NGO. List uwierzytelniający realizację badania od Marszałka Województwa >>

Informacja o badaniu na stronie Urzędu Marszałkowskiego >>


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • fundusze strukturalne
  • rozwój lokalny
  • rozwój regionalny