Przejdź do treści głównej

Czas na rower, czyli zbieramy kilometry dla łódzkiej Caritas

autor(ka): Caritas Archidiecezji Łódzkiej
2017-06-29, 20:19
Wniosek „Nakręć się na wolontariat” złożony przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej do Fundacji Lotto w ramach projektu „odLOTTOwa jazda z OSHEE” przeszedł wstępną eliminację i dostał się do 2 etapu konkursu! Celem projektu jest pozyskanie funduszy m.in. na stworzenie aplikacji dla wolontariuszy. Drugi etap polega na przejechaniu na rowerach jak największej liczby kilometrów w terminie od 3 lipca, godz. 00:00:01 do 15 września 2017, godz. 23:59:59.

Dofinansowanie otrzymają tylko 4 projekty, na rzecz których zostanie wyjeżdżonych na rowerze, najwięcej kilometrów.

Zapraszamy do wspólnego rozpoczęcia akcji i przejechania razem pierwszych kilometrów. Spotykamy się w najbliższy poniedziałek, 3 lipca, o godz. 12:00, przy Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego, u zbiegu ulic: Mickiewicza i Żeromskiego.

Co zrobić, żeby włączyć się do akcji?

1. Rywalizacja zaczyna się 3 lipca 2017. Każdy, kto zechce włączyć się do akcji może już dziś zarejestrować się na stronie endomondo.comlubprzez aplikację Endomondo Sports Tracker i przyłączyć do drużyny Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Link do rejestracji:

https://www.endomondo.com/challenges/33637139.

2. Po kliknięciu "Dołącz" pojawi się strona z 50 organizacjami do wyboru. Wybieramy tylko jedną – Caritas Archidiecezji Łódzkiej, klikamy na nią i... czekamy na rozpoczęcie konkursu, czyli do dnia 3 lipca br.

3. W każdej drużynie może się znaleźć maksymalnie 10 000 osób.

4. Po rozpoczęciu rywalizacji na stronie Endomondo znajdzie się licznik z pierwszymi 10 miejscami – organizacjami, które w danym momencie będą miały przejechane najwięcej kilometrów.

5. Uczestnictwo w akcji jest dobrowolne i bezpłatne.

Uczestnikbierzeudziałwakcjinawłasnąodpowiedzialność,wszczególności

Fundacja, ani Caritas nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody na osobie lub mieniu powstałe w związku z udziałem uczestnika w akcji. Nie jest zapewnione również ubezpieczenie.

4. Do prawidłowego ukończenia etapu drugiego, pod uwagę będzie brana tylko i wyłącznie jazda na rowerze, zarejestrowana za pośrednictwem Endomondo. Uwzględnione zostaną wszystkie opcje rowerowe, dostępne w aplikacji Endomondo.

5. W trakcie trwaniaAkcji jak również po jej zakończeniu Fundacja Lotto nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych uczestników. Fundacja nie ponosi również odpowiedzialności za prawidłowe funkcjonowanie aplikacji, dostępność zasięgu sieci, koszty związane z transferem danych, które pokrywa Uczestnik zgodnie z taryfą operatora.

Tak więc – do drużyny Caritas Archidiecezji Łódzkiej można dołączyć już dziś, a zliczanie kilometrów przebytych na rowerze rozpocznie się w 3 lipca.

Przyłączcie się! Zaproście swoje rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych! Wygrajmy razem tę rywalizację!


Źródło: Caritas Archidiecezji Łódzkiej
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • rowery