Przejdź do treści głównej

UCHODZCY.INFO nagrodzeni w prestiżowym konkursie "Nagroda Międzykulturowa"

autor(ka): Austriackie Forum Kultury w Warszawie
2017-06-26, 17:18
archiwalne
W tegorocznej edycji "Nagrody Międzykulturowej" austriackiego Federalnego Ministerstwa Integracji, Europy i Spraw Międzynarodowych nagrodę w kategorii "Media" otrzymała inicjatywa z Polski UCHODZCY.INFO.

Cieszy nas, że tak wartościowa, potrzebna i skuteczna inicjatywa została nagrodzona. Cieszy nas też fakt, że w krótkiej historii Nagrody Międzykulturowej – jest ona przyznawana zaledwie od 2014 roku – wyróżnienie to ponownie trafi do Polski.

W roku 2015 nagroda w kategorii "Aktualne Wydarzenie" przyznana została Fundacji Humanity in Action Polska.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom tegorocznej edycji Nagrody Międzykulturowej, inicjatywie Chlebem i Solą! Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim organizacjom, które zgłosiły swoje projekty do tegorocznego konkursu, a wszystkich Państwa zapraszamy do udziału przyszłorocznej edycji Nagrody Międzykulturowej. Informacje o niej znajdą się na naszej stronie internetowej http://austria.org.pl/ w zakładce "Granty" na początku marca 2018 roku.


Źródło: Austriackie Forum Kultury w Warszawie
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • integracja społeczna
  • media
  • mniejszości narodowe i etniczne
  • obcokrajowcy, migranci
  • polityka społeczna