Przejdź do treści głównej

Platforma internetowa "Erasmus+ meeting point"

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-06-20, 22:21
archiwalne
Krajowe Biuro Eurodesk Polska zachęca do odwiedzenia platformy internetowej "Erasmus+ meeting point". Platforma jest dla tych wszystkich, którzy nie chcą zapomnieć o programie Erasmus+. To nie tylko program, to również miejsce spotkań!

Co z tego, że ludzi dzielą odległości - każdy, kto chce być na bieżąco lub dzielić się kolejnymi ciekawymi pomysłami, może to robić online na stronie wetipp.com. To rozbudowana platforma dla organizacji, które chcą być w ciągłym kontakcie. Jej konstrukcja pozwala społeczności Erasmus+ na wyszukiwanie konkretnych osób według kraju, języka, uniwersytetu i długości pobytu za granicą.

Na ogólnodostępnej tablicy można się też dzielić pomysłami po przyjeździe z wymiany albo podyskutować bardziej filozoficznie na temat przyszłości wymian studenckich. Ostatnio pojawił się wpis dotyczący strony dla blogerów, którzy mają ochotę na bieżąco dzielić się wrażeniami ze swojego pobytu za granicą w ramach programu Erasmus+.

Zajrzyjcie na stronę Erasmus+ Generation Meeting Point - nie przegapicie już fajnych tematów.

 

 

 


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Krajowe Biuro Eurodesk Polska
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • integracja europejska
  • kultura
  • młodzież