Przejdź do treści głównej

Pogorzela. Medal dla Młodzieżowej Świetlicy

autor(ka): Mirosław Sobkowiak
2017-06-16, 09:28
użytkownik
archiwalne
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi został nagrodzony medalem 25-lecia i certyfikatem WOŚP przez Fundację Jurka Owsiaka.

Szef sztabu Paulina Maćkowiak podkreśla: – W imieniu własnym, jak i również pragnę raz jeszcze serdecznie podziękować wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy po raz kolejny zorganizować Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dzięki Wam, moi drodzy, od kilku lat, przyczyniamy się też w Pogorzeli do ratowania zdrowia i życia najbardziej potrzebującym dzieciom i osobom dorosłym. Kto wie, może kiedyś my znajdziemy się w podobnej sytuacji? Warto pamiętać o ważnym przesłaniu: "Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas".

Przypomnijmy, że w certyfikacie potwierdzającym przyznanie medalu Prezes Fundacji WOŚP napisał, że przyznano go "Za niezwykłą przyjaźń i energię, którą od Was otrzymaliśmy w czasie finałów. Nasze styczniowe granie wspiera polską medycynę i ratuje zdrowi i życie najmłodszych pacjentów oraz seniorów. Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami, realizować ogólnokrajowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy Drodzy Przyjaciele! Pamiętajcie, że gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!".

Razem ze Sztabem WOŚP w Pogorzeli na terenie powiatu gostyńskiego działają: Powiatowy Sztab WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Sztab WOŚP przy Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach Wlkp., Sztab WOŚP przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi i Sztab WOŚP przy Gminnym Centrum Kultury w Poniecu.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie "Dziecko" - opracowanie własne
Organizator:

Stowarzyszenie "Dziecko"

Adres:

Bojanowskiego 14a, 63-800 Gostyń, woj. WP

Tel.:

65 572 53 25

E-mail:

stowarzyszeniedziecko@wp.pl

Www:

http://www.ngo.gostyn.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność
  • młodzież
  • wolontariat
  • wolontariusze