Przejdź do treści głównej

Złocieniec. Piąte posiedzenie ZRDPP 2016-2019 [relacja]

autor(ka): Magdalena Pieczyńska
2017-06-14, 11:34
użytkownik
archiwalne
11 maja 2017 r. w siedzibie Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” w Złocieńcu odbyło się piąte posiedzenie Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego kadencji 2016-2019. Projekt ustawy o imprezach turystycznych zdominował posiedzenie wyjazdowe Rady.

Decyzją Prezydium posiedzenie rozpoczęło się o godz. 12:00, a przedmiotem dyskusji zebranych członków Rady i gości był projekt ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. W tej części posiedzenia udział wzięła pani Magdalena Bulikowska Kierownik Biura Turystyki Wydziału Turystyki i Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Monika Doroba przedstawicielka Urzędu Miejskiego w Czaplinku.

Efektem dyskusji było podjęcie przez Prezydium Rady decyzji o przeprowadzeniu głosowania obiegowego nad projektem uchwały Rady w sprawie wyrażenia przez Zachodniopomorską Radę Działalności Pożytku Publicznego opinii w sprawie projektu ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach.

Uchwała w trybie obiegowym została przyjęta większością liczby głosów i skierowana została do krajowej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Po zakończeniu posiedzenia członkowie Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego spotkali się z przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz samorządów lokalnych z terenu powiatu drawskiego i szczecineckiego. Spotkanie dotyczyło wymiany doświadczeń w przedmiocie ocenę dotychczasowej relacji samorządu i organizacji pozarządowych we współpracy międzysektorowej, przedstawienie dobrych praktyk działań na rzecz budowy relacji partnerstwa i współpracy.

Więcej informacji na stronie www.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Wydział Współpracy Społecznej UM WZ
Miejsce: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: od 2017-06-15 do 2017-06-30
Organizator:

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Adres:

Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Tel.:

91 44 16 220/224

Faks:

91 44 16 231

E-mail:

mpieczynska@wzp.pl

Www:

http://www.wws.wzp.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • prawo
  • współpraca z administracją