Przejdź do treści głównej

Głosuj na temat na VIII OFIP-ie do 7 czerwca [patronat ngo.pl]

autor(ka): OFOP
2017-05-30, 14:38
użytkownik
archiwalne
Do programu wydarzeń VIII Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych (Warszawa, 8-9 września 2017 r.) wpłynęły zgłoszenia pomysłów na sesje, które zostaną poprowadzone przez grupy i organizacje drugiego dnia forum. Do 7 czerwca 2017 r. spośród zgłoszonych tematów można wybrać 10 najciekawszych.

Program wydarzeń Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych tradycyjnie jest tworzony przez organizacje i osoby zaangażowane w działalność obywatelską z całego kraju. Przygotowując VIII OFIP zaprosiliśmy wszystkie osoby i grupy do zgłaszania pomysłów warsztatów i debat, które będą prowadzone w sesjach równoległych od rana drugiego dnia forum na Uniwersytecie Warszawskim.

Nadesłano ponad 60 zgłoszeń, z czego maksymalnie 40 może znaleźć się w programie forum. 20 z nich zostanie wybranych w publicznym głosowaniu – te, które będą cieszyły się największą popularnością zostaną wpisane do programu VIII OFIP-u.

W związku z tym, że można już rejestrować swój udział w VIII OFIP-ie, każdą osobę przygotowującą się do wypełnienia formularza uczestnika VIII OFIP-u zachęcamy do przejścia najpierw do FORMULARZA GŁOSOWANIA i oddania głosu na tematy sesji.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się informacją o głosowaniu!

Zespół VIII OFIP-u

 


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: VIII OFIP
Data wydarzenia: od 2017-05-30 do 2017-06-07
Organizator:

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP

Adres:

Strzelecka 3 12, 03-433 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie

Tel.:

22 416 40 30

E-mail:

ofop@ofop.eu

Www:

http://www.ofop.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • organizacje pozarządowe