Przejdź do treści głównej

Fundusze Europejskie dla młodych

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-05-16, 21:49
Jeśli czytasz tę wiadomość i chcesz zmienić coś w swoim życiu, rozwijać się, to jesteś na dobrej drodze, żeby to zrobić. Nie cofaj się. Idź za ciosem. Indywidualne doradztwo zawodowe, szkolenia, praktyki, staże, pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej, to tylko kilka z różnych form pomocy, z których możesz skorzystać.

Ministerstwo Rozwoju przygotowało aktualną ofertę unijnych projektów i informacje o tym, gdzie masz się zwrócić, żeby z nich skorzystać i by podnieść swoje kwalifikacje lub dofinansować własny biznes.

Co powinieneś zrobić?

Dokładnie prześledź projekty zebrane w tabeli dla Twojego województwa zamieszczone w poniższych plikach.

Województwo:

Wybierz te, które odbywają się w Twojej okolicy i oferują pomoc osobom takim jak Ty. Nie wahaj się. Kolejny krok i… już jesteś na stronie internetowej interesującego Cię projektu. Jak najszybciej skontaktuj się z ludźmi, którzy realizują ten projekt (na stronie znajdziesz do nich namiary) i sprawdź, co konkretnie mogą Ci zaoferować. Trzymamy kciuki.

A jeśli nie udało Ci się teraz znaleźć nic interesującego dla siebie, nie zniechęcaj się. Zapraszamy tu za miesiąc. Przygotujemy dla Ciebie listę projektów, do których będzie można zgłosić się w lipcu. Może wówczas trafisz na coś ciekawego dla siebie.

Polecamy też stały kontakt z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich. Są w całej Polsce. Możesz do nich pójść, zadzwonić lub wysłać maila z pytaniem. W Punkcie także możesz dowiedzieć się, gdzie aktualnie trwa rekrutacja do projektów, w których możesz wziąć udział.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Portal Funduszy Europejskich 2014-2020
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • ekonomia, rynek pracy
  • fundusze strukturalne
  • młodzież
  • rozwój regionalny
  • rozwój zawodowy