Przejdź do treści głównej

Bezpłatne materiały promocyjne dla organizacji

autor(ka): Magdalena Draber
2017-05-16, 15:29
użytkownik
archiwalne
W serwisie FaniMani.pl dostępne są bezpłatne materiały promocyjne dla organizacji, które można dowolnie wykorzystać dla pozyskania wspierających.

W serwisie FaniMani.pl dostępne są bezpłatne materiały promocyjne dla organizacji, które można dowolnie wykorzystać dla pozyskania wspierających. Serwis FaniMani.pl daje możliwość zbierania darowizn przy okazji zakupów w ponad 900 sklepach internetowych. Wśród zbierających w ten sposób organizacji znajdują się fundacje, stowarzyszenia, harcerze, klasy szkolne, drużyny sportowe i inne inicjatywy społeczne. Już 2958 organizacji zbiera z FaniMani.pl. Każda z nich otrzymuje dzięki temu średnio 2,5% wartości zakupów. FaniMani.pl to pierwszy i jedyny tego typu serwis w Polsce.

Materiały promocyjne dostępne na FaniMani.pl zachęcają do zakupów i wsparcia przy tej okazji wybranej przez siebie organizacji. Przypominają również o ważnych okazjach zakupowych, takich jak np. zbliżający się Dzień Dziecka. Co ważne, na FaniMani.pl można pobierać gotowe materiały promocyjne z logotypem organizacji. Wystarczy wybrać materiał i organizację, albo po prostu zalogować się na konto administratora organizacji i wejść na stronę z materiałami. Wśród materiałów dostępnych na FaniMani.pl znajdują się min. grafiki na Facebooka, cytaty, plakaty do wydrukowania oraz gotowe wzory maili zachęcających do wsparcia przy okazji zakupów. Można tam znaleźć również wysuwany, interaktywny baner na strony www, który po kliknięciu przekieruje na profil Waszej organizacji na FaniMani.pl.

Zobacz więcej na blogu FaniMani


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: FaniMani
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • PR, promocja, wizerunek