Przejdź do treści głównej

Łeba. Turnusy dla seniora

autor(ka): Ryszard
2017-04-10, 09:25
użytkownik
archiwalne
Aktywny Senior
Ogólnopolska Fundacja "SeniorPlus" w ramach programu "Aktywny Senior" informuje osoby powyżej 60 + o możliwości uczestnictwa w 7-dniowych turnusach.

Fundacja "SeniorPlus" zaprasza do nowo otwartego obiektu, w którym od 23.04.2017 r. rozpoczynamy cykl turnusów dla Seniorów w ramach programu "Aktywny Senior"

“Dolphin House” to najnowszy, pensjonatowo-hotelowy. wielofunkcyjny budynek w Łebie. Spełnia oczekiwania wszystkich ceniących sobie wygodę i komfort, wysoki poziom oferowanych usług, wakacyjny i nie tylko wakacyjny wypoczynek i spokój. Obiekt jest całoroczny, przeznaczony dla osób indywidualnych, rodzin z dziećmi, osób starszych, przyjazny dla niepełnosprawnych. W tym wspaniałym i nowoczesnym budynku stworzyliśmy również piękne , funkcjonalne i wygodne pokoje gościnne, apartamenty dwupoziomowe z tarasami o standardzie hotelowym Budynek wyposażony jest w windę i własny duży parking, dużą salę TV z barem, saunę innowacyjny system terapeutyczny.

Posiada 12 pokoi 2-3 osobowych i 6 apartamentów 4-5 osobowych.

Może przyjąć ok. 55 osób.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja
Miejsce: OCEANARIUM, Kościuszki, Łeba, woj. pomorskie
Organizator:

Fundacja "SeniorpLus"

Adres:

Trębacza Piotra, 31-436 Kraków, woj. małopolskie

Tel.:

511161785

E-mail:

generalny@o2.pl

Www:

http://www.seniorplus.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • integracja społeczna
  • rozwój osobisty
  • seniorzy