Przejdź do treści głównej

Wszystko o 1% znajdziesz w serwisie pozytek.ngo.pl

autor(ka): DS, ngo.pl
2017-04-10, 03:42
archiwalne
Wydawałoby się, że w marcu i kwietniu trudno przegapić informacje o możliwości przekazania 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego. Wciąż jednak jest grupa podatników, którzy z tej możliwości nie korzystają, bo twierdzą, że o niej nie wiedzieli, zapomnieli lub uważają, że nie warto. Dla nich przygotowaliśmy pakiet informacji, które – mamy nadzieję – przypomną, wyjaśnią i zachęcą.

Organizacje, zapraszamy Was do udostępniania informacji z serwisu pozytek.ngo.pl!

W serwisie pozytek.ngo.pl zgromadziliśmy wszystko, co trzeba wiedzieć o 1%. Znajdziecie tam podstawowe informacje o tym, jak przekazać 1%, w tym także najświeższe informacje o zmianach dla emerytów i rencistów.

Dla tych, którzy wolą oglądać niż czytać, mamy infografikę “Jak wybrać z głową”. Podatnicy, którzy wątpią, czy wspieranie organizacji ma sens, powinni obejrzeć infografikę NGO dla PL – przekonają się, jak często na co dzień korzystają z działań organizacji, nawet o tym nie wiedząc.

Z serwisu dowiedzieć się można także, na czym polega mechanizm 1% i czym różnią się organizacje pożytku publicznego od “zwykłych” organizacji pozarządowych.

Wreszcie znajdziecie tam link do bazy OPP, z wygodną wyszukiwarką. Całą bazę 8608 organizacji możecie przeszukać regionalnie, branżowo lub według odbiorców działań.

Zapraszamy!


Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • pożytek publiczny
  • PR, promocja, wizerunek