Przejdź do treści głównej

Szczecin. Mapa wolontariatu w Szczecinie

autor(ka): Katarzyna Michałek
2017-04-04, 14:40
użytkownik
archiwalne
Regionalne Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu POLITES poszukuje organizacji/instytucji, w których mogą działać wolontariusze. Jeśli współpracujesz lub chcesz współpracować z wolontariuszami zgłoś się do nas! Tworzymy mapę wolontariatu w Szczecinie. Liczymy na to, że pozwoli to zwiększyć widoczność nie tyle samych organizacji/instytucji, bo te są powszechnie znane, ale tego, że jest potrzeba wsparcia ich działań przez wolontariuszy.

Na stronie Stowarzyszenia POLITES powstała mapa wolontariatu. Zaznaczone są na niej organizacje, w których potrzebna jest pomoc i wsparcie. Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w SzczecinieFundacja aktywnej rehabilitacji, Dom Pomocy Społecznej, Oddział Zachodniopomorski Polskiego Związku Głuchych, Placówka Wsparcia Dziennego PCK "Wesoła Chatka", Klub Młodzieżowy BAZA, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem, Świetlica "Promyczek", Biuro Porad Obywatelskich w Szczecinie i inne.

Wolontariusze mogą działać jeszcze w wielu miejscach i punktów na mapie będzie coraz więcej. Organizacje i instytucje, które chcą być widoczne na mapie zapraszamy do kontaktu:


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie POLITES
Organizator:

Stowarzyszenie POLITES

Adres:

Dworcowa 19 lok. 205, 70-206 Szczecin, woj. ZP

Tel.:

91 450 11 46

Faks:

91 350 84 74

E-mail:

biuro@polites.org.pl

Www:

http://www.polites.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • wolontariat
  • wolontariusze