Przejdź do treści głównej

Promuj e-wolontariat na TuDu: zamów materiały, weź udział w webinariach [patronat ngo.pl]

autor(ka): Marzena Kacprowicz
2017-03-27, 08:51
archiwalne
Cały czas trwa kampania promująca TuDu.org.pl. TuDu to pierwsza w Polsce platforma do e-wolontariatu, czyli wolontariatu wykonywanego za pośrednictwem Internetu. Z jej pomocą organizacje pozarządowe i wolontariusze z całej Polski mogą współpracować zdalnie – dzięki czemu znikają bariery miejsca i czasu.

Na TuDu jest obecnie:

 • 800 (i co dzień więcej) zarejestrowanych e-wolontariuszek i e-wolontariuszy o różnych umiejętnościach!
 • 300 (i ta liczba nieustannie rośnie) zarejestrowanych organizacji pozarządowych, zajmujących się rozwiązywaniem przeróżnych problemów, lokalnych i globalnych!

Ty też możesz się włączyć w promocję TuDu i zachęcanie innych do działania przez Internet. Przygotowaliśmy darmowe materiały, które możesz u nas zamówić lub pobrać ze strony www.

 • Jeśli chcesz promować e-wolontariat w swojej siedzibie lub okolicy, mamy dla Ciebie darmowy plakat. Tutaj znajdziesz formularz z miejscem na wpisanie danych adresowych, na który wyślemy plakaty: http://bit.ly/2myNeNe
 • Do twojej codziennej pracy z TuDu przyda ci się broszura. Objaśnia ona wprowadzanie projektów, zadań i współpracę z e-wolontariuszami. Jest w niej też trochę inspiracji od innych organizacji pozarządowych – i nie tylko. Broszurę możesz pobrać stąd: https://goo.gl/CpMo1d
 • Już wkrótce startujemy z otwartymi webinariami, czyli spotkaniami na żywo – ale przez Internet, za pomocą relacji wideo i rozmowy na czacie. Każde webinarium potrwa około godziny, będzie dotyczyć współpracy z e-wolontariuszami, działania z pomocą TuDu, promocji organizacji itp. Będziemy też zbierać tematy, które interesują ciebie i które możemy razem zgłębić. Jeśli interesuje cię udział w naszych webinariach – napisz do nas na . Przypomnimy ci o każdym webinarze i podamy instrukcję, jak wziąć w nim udział
 • PIERWSZE WEBINARIUM – 11 kwietnia o godz. 19.00:
  TuDu – wprowadzenie i podstawy: Dowiesz się, co to jest TuDu! Odpowiemy na pytania: Dlaczego warto? Dla kogo jest TuDu? i Jak stawiać na platformie pierwsze kroki: Zakładanie konta Organizacji, Edycja profilu, Tworzenie projektu, Tworzenie zadań, Promowanie zadania na Fb i zapraszanie wolontariuszy do zadania. Odpowiemy także na Twoje pytania, zadane podczas webinaru!

Skorzystaj z TuDu. Pamiętaj, że współpraca organizacji z e-wolontariuszami to sytuacja win-win – tu każdy wygrywa!

Artykuł i materiały powstały w ramach projektu „Wolontariat z TuDu”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: TuDu
Miejsce: Internet
Data wydarzenia: od 2017-04-04 do 2017-05-30
Organizator:

Fundacja Dobra Sieć - TuDu

Adres:

Marszałkowska 20/22 lok. 41, 00-590 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

(22) 825 70 22

E-mail:

czesc@tudu.org.pl

Www:

http://tudu.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • nowe technologie
 • wolontariat
 • wolontariusze