Przejdź do treści głównej

Foszer Sawicki dla Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

autor(ka): Fundacja TV Puls Pod Dębem
2017-03-21, 12:19
użytkownik
archiwalne
Dom Produkcyjny przygotował i wyprodukował dla Fundacji TV Puls „Pod Dębem” spot telewizyjny, który zachęca do przekazywania 1% podatku na działalność fundacji.

Foszer Sawicki odpowiedzialne było za koncepcję i scenariusz wideo, a także produkcję materiału.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu. Współpraca z fundacją układała się świetnie: mieliśmy dużo swobody w czasie procesu tworzenia koncepcji i scenariusza – mówi Maciej Sawicki, Creative producer.

Zespół produkcyjny zaangażował do tego projektu reżysera Filipa Syczyńskiego, który reżyserował reklamy dla takich marek jak UBER, Castrol czy VirginMobile, oraz Filipa Załuskę – doświadczonego operatora, który pracował przy projektach dla Huawei, Tymbarku, czy OLX.

– Chcieliśmy pokazać naszych seniorów – podopiecznych fundacji – z nieco innej perspektywy. Nasz zespół kreatywny chciał poprzez ten spot zmienić postrzeganie osób starszych i starości. Dzięki świetnej pracy całej ekipy efekt końcowy jest tym co chcieliśmy osiągnąć: przewrotnym spotem z fajnym, pozytywnym przekazem – dodaje Bartłomiej Foszer, Managing director Foszer Sawicki.

To pierwszy wspólny projekt domu produkcyjnego i Fundacji „Pod Dębem”.

– Musieliśmy przygotować coś, co wybije się ponad inne spoty o tematyce 1%. Należy też zauważyć, że mówimy tutaj o temacie dość specyficznym, pokazywanym w mediach w sposób stereotypowy. Chcieliśmy – poza zachęceniem do przekazania 1% na rzecz fundacji – także walczyć z wizerunkiem osób starszych w mediach – mówi Erin Dąbska, prezes fundacji.

Spot można obejrzeć w Internecie, a także w czasie bloków reklamowych emitowanych w TV.

Spot:

Wersja Director’s Cut:


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja TV Puls Pod Dębem
Organizator:

Fundacja TV Puls Pod Dębem

Adres:

Chełmska 21 lok. 22, 00-724 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie

E-mail:

edabska@fundacjapoddebem.pl

Www:

http://fundacjapoddebem.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • media
  • PR, promocja, wizerunek