Przejdź do treści głównej

Poznańscy wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili już 700 marzeń!

autor(ka): Fundacja Mam Marzenie
2017-03-15, 13:50
użytkownik
archiwalne
15-letnia Ola, podopieczna Fundacji Mam Marzenie, pragnęła mieć pięknie umeblowany pokój. Jej marzenie udało się spełnić dzięki hojności gości dwunastej edycji Charytatywnego Musicalowego Koncertu Walentynkowego zorganizowanego przez uczniów i nauczycieli Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza. W ten właśnie sposób poznański oddział Fundacji Mam Marzenie spełnił 700. marzenie!

Ola jest podopieczną poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Jej największym pragnieniem było umeblowanie pokoju, który dzieli ze starszą siostrą Kingą. Jej marzenie udało się spełnić na początku marca dzięki dochodowi uzyskanemu z Charytatywnego Koncertu Walentynkowego, który zorganizowali już po raz dwunasty uczniowie i nauczyciele Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia z ul. Solnej w Poznaniu. Marzenie Oli było wyjątkowe ponieważ to już 700. marzenie, które udało się spełnić poznańskim wolontariuszom Fundacji Mam Marzenie.

– Pokój Oli przeszedł metamorfozę. Ze ścian zniknęła stara tapeta z misiami kojarzona z dzieciństwem, a w jej miejsce pojawiły się eleganckie popielate ściany. Montaż mebli rozpoczęliśmy podczas pobytu Oli w szpitalu – chcieliśmy zrobić jej niespodziankę. Skręcanie samej szafy zajęło prawie pół dnia, ale reszta poszła już sprawnie. Ola ma nowe łóżko i profesjonalną toaletkę. Wszystko jest przepięknie oświetlone, co robi niesamowite wrażenie. Na ścianach pojawiły się pamiątkowe zdjęcia i zrobiło się bardzo przytulnie – mówi Anna Majchrzycka, wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie.

Informacje na temat Marzycieli można znaleźć na stronie internetowej www.mammarzenie.org.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja Mam Marzenie
Organizator:

Fundacja Mam Marzenie

Adres:

Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 426 31 11

Faks:

12 426 31 11

E-mail:

fundacja@mammarzenie.org

Www:

http://www.mammarzenie.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • wolontariat
  • wolontariusze