Przejdź do treści głównej

Ostatnie dni na zgłoszenie się jako wystawca na festiwalu Sektor 3.0 [patronat ngo.pl]

autor(ka): Filip Żyro
2017-03-06, 11:50
archiwalne
Do czwartku (9 marca) do godziny 24 można zgłaszać swoje stoiska do specjalnej strefy targowej organizowanej w trakcie największego festiwalu technologicznego dla organizacji pozarządowych - Sektor 3.0.

Istotnym elementem wydarzenia Sektor 3.0 jest strefa targowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. Duży wpływ na to mają sami wystawcy, którzy w latach poprzednich popisali się inwencją przy aranżacji stanowisk. Poprzednie edycje swoją obecnością zaszczycili m.in. Microsoft, Orange, Intel, PayU, Sotrender, Freshmail, Photon, WOŚP czy Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, którzy pokazywali swoje produkty, usługi i dobre praktyki.

Tegorocznym hasłem przyświecającym wydarzeniu jest “Shape Your Future”, bowiem tylko od Ciebie zależy, jak będzie wyglądała przyszłość twojej organizacji. Jeżeli uważasz, że posiadasz ofertę, która może wpłynąć na przyszłość i funkcjonowanie innych organizacji, możesz pochwalić się nią właśnie podczas Sektora 3.0.

Twoje stoisko może być ciekawym elementem strefy targowej. Chęć uczestnictwa można zgłosić za pośrednictwem specjalnego formularza kontaktowego pod adresem: https://docs.google.com/a/frsi.org.pl/forms/d/1mLejjQ2mUp29z4LWJ0SUG4ZS2OPKE_fP4LQSSvKyJgQ/viewform?edit_requested=true

Sektor 3.0 to największa konferencja technologiczna w Polsce dedykowana organizacjom non-profit. Każdego roku event gromadzi ponad 600 uczestników z obszarów organizacji pozarządowych, nauki, biznesu i administracji rządowej. Wydarzenie organizowane w Centrum Nauki Kopernik jest znakomitą okazją do "sieciowania", wymiany dobrych praktyk i opowiedzenia o swojej działalności. Na Sektorze 3.0 spotykają się najbardziej inspirujący mówcy z całego świata, którzy na przykładzie swojego doświadczenia, pokazują jak zmieniać świat.

Galeria: https://www.facebook.com/pg/sektor3.0/photos/?tab=album&album_id=1175816225796123


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: technologie.ngo.pl
Data wydarzenia: od 2017-03-06 do 2017-03-09
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja informatyczna
  • nowe technologie