Przejdź do treści głównej

Apel o przywrócenie finansowania programu na rzecz edukacji kulturowej Bardzo Młoda Kultura w Polsce

autor(ka): Organizatorzy
2017-02-27, 16:28
użytkownik
archiwalne
http://www.sxc.hu/photo/877745
Z inicjatywy Obywateli Kultury zbierane są podpisy pod apelem o przywrócenie finansowania programu na rzecz edukacji kulturowej Bardzo Młoda Kultura.

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podjął bezprecedensową decyzję – obciął o połowę budżet programu Bardzo Młoda Kultura w trakcie realizacji działań w całym kraju, o czym szesnastu operatorów wojewódzkich poinformował 9 lutego dyrektor Narodowego Centrum Kultury. O raz przyznanej – a teraz zabieranej – dotacji na działania z zakresu edukacji kulturowej zaczyna być głośno, bowiem operatorzy programu nie zamierzają pozwolić na zmianę reguł gry w trakcie jej trwania.

W związku z powyższym z inicjatywy Obywateli Kultury zbierane są podpisy pod apelem o przywrócenie finansowania programu na rzecz edukacji kulturowej Bardzo Młoda Kultura.

Czy możemy liczyć także na Państwa wsparcie?

Ta kampania jest dla nas ważna i im większe uzyska poparcie, tym większą ma szansę na powodzenie. Tu można przeczytać więcej na temat apelu i go podpisać:

http://naszademokracja.pl/petitions/apel-o-przywrocenie-finansowania-programu-na-rzecz-edukacji-kulturowej-bardzo-mloda-kultura

Dziękujemy!


Źródło: inf. nadesłana
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • sztuka
  • współpraca z administracją