Przejdź do treści głównej

Iława. Zabawa karnawałowo-walentynkowa w ZR-T [relacja]

autor(ka): Magdalena Stopkowska
2017-02-24, 17:42
użytkownik
archiwalne
W środę 15 lutego 2017 r. w Zespole Rehabilitacyjno-Terapeutycznym odbyła się zabawa karnawałowo-walentynkowa.

Terapeuci z pomocą wolontariuszy zajęli się przystrojeniem sali, wcześniej przygotowanymi przez dzieci dekoracjami. Pomyślano również o słodkich przekąskach, które zawsze cieszą się dużym powodzeniem. Przygotowano je dzień wcześniej wraz z uczestnikami zespołu.

Każdy kto chciał, mógł przebrać się w wybrany przez siebie strój. I tak na zabawie gościli m.in.: strażak, wróżka, policjant, wampir oraz rockowa księżniczka. Wszyscy bawili się przy znanych i lubianych przebojach przeplatanych różnymi zabawami. Impreza była doskonałą okazją do połączenia końca okresu karnawałowego i Walentynek. Każdemu dopisywał dobry humor i z wielkim żalem rozchodziliśmy się do swoich domów.

Organizacja zabawy była możliwa dzięki realizacji projektu pn. „Kompleksowa rehabilitacja niepełnosprawnych dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w Zespole Rehabilitacyjno-Terapeutycznym w Iławie”, który jest współfinansowany ze środków PFRON.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Zespół Rehabilitacyjno-Terapeutyczny w Iławie
Miejsce: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie, 1 Maja 5a, 14-200 Iława, woj. warmińsko-mazurskie
Organizator:

Zespół Rehabilitacyjno-Terapeutyczny w Iławie

Adres:

1 Maja 5a, 14-200 Iława, woj. warmińsko-mazurskie

Tel.:

505-075-931

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozrywka