Przejdź do treści głównej

Gostyń. Zagrali w LO

autor(ka): Mirosław Sobkowiak
2017-02-06, 09:52
użytkownik
archiwalne
Jak co roku Rada Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego 25. finału, zbierano pieniądze na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz nauczycieli Zespół Szkół Ogólnokształcących zebrał 2 440,42 zł! Kwotę tę udało nam się zebrać dzięki sprzedaży darów, licytacji gadżetów WOŚP oraz immunitetów nauczycielskich, które jak co roku cieszyły się wielkim zainteresowaniem nabywców.

Rada Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu składa serdeczne podziękowania wszystkim klasom za zaangażowanie i przekazanie fantów do sprzedaży, a także darczyńcom: Szefowi Powiatowego Sztabu WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, który przekazał na licytację zakupione przez siebie gadżety WOŚP, firmom: „Filtron” i „Ardah Glass”, Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Gostyniu oraz Powiatowemu Urzędowi Pracy w Gostyniu. – „Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję!”


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie "Dziecko"
Organizator:

Stowarzyszenie "Dziecko"

Adres:

Bojanowskiego 14a, 63-800 Gostyń, woj. WP

Tel.:

65 572 53 25

E-mail:

stowarzyszeniedziecko@wp.pl

Www:

http://www.ngo.gostyn.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • młodzież
  • ochrona zdrowia
  • wolontariusze