Przejdź do treści głównej

Piaski. Młodzieżowe spojrzenie, czyli Michałowska Manufaktura zakończona

autor(ka): Dagmara Rucińska
2017-01-10, 10:11
użytkownik
archiwalne
Stowarzyszenie Radość we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Michałowie zakończyło projekt Michałowska Manufaktura, trwający od lipca do grudnia 2016r

Stowarzyszenie Radość we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w sołectwie Michałowo zakończyło projekt „Michałowska Manufaktura”, skierowany do młodzieży z sołectwa i nie tylko. Celem projektu było, poprzez zaangażowanie w działania, poznawanie zasobów sołectwa czy gminy, budowanie zespołu młodzieżowego, a także działania z zakresu przedsiębiorczości.

W czasie projektu odbyły się warsztaty fotograficzne prowadzone przez panią Martę Polerowicz, warsztaty sublimacji i szablonowania, podczas których wykonywali nadruki na torby lniane i koszulki, a także różnego rodzaju napisy, które były umieszczane na torbach.

Uczestnicy odwiedzili drukarnię Kuźnię Reklamy, gdzie zapoznali się z tajnikami tworzenia profesjonalnych reklam. Młodzież nawiązała współpracę z Warsztatami Terapii Zajęciowej gdzie będą nadal powstawały nadruki.

Młodzi ludzi mieli okazję spojrzeć na gminę i sołectwo, region w którym mieszkają zupełnie z innej strony, poznając jego zasoby i możliwości wykorzystania i promocji wielu inicjatyw w prosty sposób, jakim jest metoda sublimacji i szablonów według własnych pomysłów. Uczestnicy mogli się przekonać, że można zrealizować wiele własnych pomysłów, także reklamowych w prosty, dostępny dla każdego sposób, posiadając przy tym niewielkie środki finansowe.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: informacja własna organizatorów
Miejsce: PIaski Sołectwo Michałowo, Szkolna 1, 63-820 Piaski , woj. wielkopolskie
Data wydarzenia: od 2017-01-10 do 2017-01-31
Organizator:

Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Radość"

Adres:

Szkolna 1, 63-820 Piaski, woj. wielkopolskie

Tel.:

515 710 132

Faks:

brak

E-mail:

stowarzyszenie.radosc@onet.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • hobby, zainteresowania
  • młodzież