Przejdź do treści głównej

Spotkania dla NGO - Nowe technologie dla III sektora [patronat ngo.pl]

autor(ka): Katarzyna Zwolak-Szwechowicz
2016-09-30, 15:01
użytkownik
archiwalne
TechSoup rusza w Polskę!
Skąd wziąć nowe, legalne i tanie oprogramowanie do biura Waszej organizacji? Gdzie kupić sprzęt? Jak skorzystać z bezpłatnej usługi Office 365 czy Google dla Non-profit? O technologicznych możliwościach dla III sektora w czasie swojej podróży po Polsce opowie zespół TechSoup Polska, który ponownie rusza w trasę. Tym razem pojawią się goście specjalni, m.in: Microsoft Polska i Google Polska.

Po letniej przerwie zespół TechSoup znów rusza w trasę na spotkania z III sektorem, by opowiedzieć o technologicznych możliwościach dla Waszych organizacji. Przed wakacjami odwiedziliśmy 15 miejscowości, spotkaliśmy się z ponad 250 społeczniczkami i społecznikami ze 180 organizacji pozarządowych, przebyliśmy prawie 4000 km. Jesienią, podczas naszego Tour de Pologne odwiedzimy kolejne miasta. Tym razem pojawią się goście specjalni, m.in: Microsoft Polska i Google Polska.

Tym razem, na naszej trasie znalazły się: Warszawa, Wrocław, Katowice oraz Gdańsk. W każdym z nich szykujemy dla Was niespodzianki w postaci technologicznych gości lub partnerów. W czasie spotkań opowiemy o możliwościach i korzyściach, jakie środowisku pozarządowemu dają nowe technologie. Dowiecie się, jak zdobyć sprzęt i oprogramowanie w ramach programu Technologie.org.pl oraz jak skorzystać z kliku - całkowicie - darmowych usług dla NGO. Podróż TechSoup swoim patronatem objął portal ngo.pl, o którym również opowiemy podczas spotkań.

Do Warszawy zapraszamy już 10 października wraz z Federacją Mazowia i Microsoft Polska. Od przedstawicieli Microsoft będziecie mogli bezpośrednio usłyszeć i dowiedzieć się więcej na temat usługi Office 365, dostępnej bezpłatnie tylko dla organizacji pozarządowych.

We Wrocławiu spotkanie odbędzie się 17 października w siedzibie Google Polska, którego przedstawiciele opowiedzą o możliwościach bezpłatnego pakietu Google dla Organizacji Non-Profit, na który składa się m.in. Google Apps czy Google AdGrants, czyli co miesięczne 10 000 USD na kampanie reklamowe w sieci AdWords.

18 października widzimy się w Katowicach w Centrum Organizacji Pozarządowych, gdzie przy udziale naszego partnera, firmy EVK, będzie można się dowiedzieć i zobaczyć, jak wygląda profesjonalna regeneracja używanego sprzętu IT oraz dlaczego z takiego sprzętu warto korzystać.

W piątek 21 października spotkamy się w Gdańsku, w pięknym gmachu Europejskiego Centrum Solidarności. Podczas niespełna 4-godzinnej sesji dowiecie się, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą ułatwić pracę w organizacji i sprawić, by była ona skuteczniejsza. Poznacie przykłady dobrych praktyk wykorzystywania nowych technologii w pracy organizacji pozarządowych, także pod kątem solidarności i partycypacji technologicznej.

Jeśli jeszcze nie przekonaliśmy Was, że warto przyjść na spotkanie z TechSoup, przeczytajcie opinię jednej z Uczestniczek wiosennego spotkania:

Spotkanie z TechSoup było dla mnie bardzo odkrywcze. Cenne informacje w niesamowicie przyjaznej atmosferze. Wspaniali prowadzący. I chyba największa wartość spotkań – wymiana wiedzy między prowadzącymi, a uczestnikami – Anna Bętkowska ze Stowarzyszenia Twoja Moc, uczestniczka spotkania w Poznaniu.

Jeśli chcecie, by nasz zespół przyjechał do Waszej miejscowości, dajcie znać wypełniając krótką ankietę.

A jeśli chcecie już teraz skorzystać z darmowych usług Office 365, Google dla Organizacji non-Profit czy pozostałej oferty na oprogramowanie i sprzęt, zarejestrujcie się w programie TechSoup Polska - Technologie.org.pl.

Codzienne relacje foto-wideo z trasy możecie oglądać na Facebooku. Do zobaczenia #TSnatrasie!


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: TechSoup Polska
Data wydarzenia: od 2016-10-10 do 2016-10-21
Organizator:

Fundacja TechSoup

Adres:

Bracka 25, 00-028 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

662 185 481

Www:

http://www.techsoup.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • wspieranie organizacji