Przejdź do treści głównej

Władysław Labuda chce zarobić w podróży milion złotych na cele charytatywne

autor(ka): Fundacja Mam Marzenie
2016-09-27, 13:15
użytkownik
archiwalne
One Milion Trip, to projekt Władysława Labudy. Znany podróżnik, autor książki „Jak podróżować za darmo”, wyruszył we wrześniu w kolejną podróż. Celem wyjazdu jest zarobienie miliona złotych. Cała kwota zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Jedną z organizacji, którą wesprze Władysław Łabuda jest Fundacja Mam Marzenie.

Władysław Labuda, pochodzący z Bydgoszczy podróżnik, postanowił połączyć swoją pasję do podróżowanie z chęcią pomocy potrzebującym. W ten sposób powstał projekt One Milion Trip, czyli podróż, podczas której Władysław Labuda planuje zarobić milion złotych. Jak zapowiada podróżnik, nie wróci do domu dopóki tego nie uda mu się zrobić.

Cała kwota zebrana dzięki One Milion Trip zostanie przekazana dla dziesięciu organizacji pożytku publicznego, w tym Fundacji Mam Marzenie, która już od ponad 12 lat spełnia marzenia chorych dzieci.

Zbiórka funduszy odbywa się za pomocą platformy - zrzutka.pl/4tpn8g

Całość podróży będzie relacjonowana na kanale Youtube i Onet.tv w formie vlogów oraz social media. Na podstawie podróży powstanie książka “Jak zarabiać podróżując”.

Ważne linki:

www.youtube.com/officialflyaway

www.facebook.com/flyawaytv

www.facebook.com/wladyslawlabuda

www.instagram.com/wladyslawlabuda

Fundacja Mam Marzenie działa od ponad 12 lat. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, sponsorów i osób, które na dziecięce marzenia przekazują swój 1% podatku, spełniono już ponad 6 700 marzeń! Wszyscy zainteresowani wolontariatem oraz wsparciem fundacji mogą odwiedzić www.MamMarzenie.org, gdzie znajda informację jakie marzenia wciąż czekają na spełnienie oraz w jaki sposób można pomóc fundacji.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja Mam Marzenie
Organizator:

Fundacja Mam Marzenie

Adres:

Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków, woj. małopolskie

Tel.:

12 426 31 11

Faks:

12 426 31 11

Www:

http://www.mammarzenie.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • turystyka, podróże