Przejdź do treści głównej

Po co przepłacać za sprzęt IT?

autor(ka): Katarzyna Zwolak-Szwechowicz
2016-09-01, 13:39
użytkownik
archiwalne
pixabay.com, CC0 Public Domain
Wiele organizacji pozarządowych korzysta w biurze z używanego sprzętu komputerowego. Dobra cena i jakość sprawiają, że praca staje się przyjemnością. Zobaczcie sami!

Niemal każda organizacja potrzebuje do pracy sprzętu IT. Przy kupnie komputera, wszyscy stajemy przed wyborem: stacjonarny czy laptop? Tańszy czy droższy? I coraz częściej: nowy czy używany?

Zacznijmy od poznania własnych potrzeb, a dopiero później wybierajmy sprzęt. Używany, po 2-3 latach w korporacji, wyczyszczony z danych i zregenerowany przez profesjonalną firmę, może być doskonałą alternatywą dla stowarzyszeń i fundacji, które dysponują ograniczonymi środkami finansowymi. Wiele z nich już pracuje na sprzęcie używanym. Zobaczcie, jak się sprawdza:Skąd wziąć dobrej jakości używany sprzęt IT?

W programie TechSoup Polska – Technologie.org.pl – znajdziecie bogatą ofertę laptopów, drukarek, telefonów stcjonarnych, iPadów, monitorów zregenerowanych przez profesjonalną firmę EVK – oficjalnego Partnera Microsoft. Na sprzęt udzielana jest 12-miesięczna gwarancja, w czasie której zapewniana jest wszelka pomoc techniczna. Odnowione komputery są w pełni sprawne, wyglądem niewiele odbiegają od sprzętu nowego (tylko i wyłącznie klasa A).

Na laptopach zainstalowany jest oryginalny system operacyjny Microsoft Windows 8.1 Professional oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office Home & Business (MS Word, MS Excel, MS Powerpoint i inne). W każdej chwili możecie udoskonalić swoje oprogramowanie, zamawiając z ramach dotacji np. Office Proffesional czy programy antywisrusowe np. Sprawdźcie sami na www.techsoup.pl


Artykuł pochodzi z portalu www.techsoup.pl

Źródło: Fundacja TechSoup
Organizator:

Fundacja TechSoup

Adres:

Bracka 25, 00-028 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

662 185 481

Www:

http://www.techsoup.pl 

Wyraź opinię 3 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • wspieranie organizacji