Przejdź do treści głównej

Wesprzyj rozwój poradnictwa w ngo.pl. Przekaż darowiznę!

autor(ka): ngo.pl, Stowarzyszenie Klon/Jawor
2016-09-30, 12:27
archiwalne
Zbieramy pieniądze na rozwój poradnictwa – rozbudowanie działu informacji dotyczących księgowości w organizacjach pozarządowych. Dzięki Waszemu wsparciu w poradnik.ngo.pl powstaną nowe narzędzia, opracowania i specjalistyczne porady, związane z księgowością, dostępne bezpłatnie dla wszystkich organizacji. Możesz też wesprzeć ogólnie funkcjonowanie ngo.pl.

Korzystasz z poradnik.ngo.pl? Czytasz teksty o zmianach w prawie, oglądasz infografiki, używasz kalkulatorów, instrukcji i wzorów formularzy? Teraz możesz pomóc nam w rozwijaniu serwisu poradniczego.

Od ponad 15 lat portal ngo.pl wspiera organizacje pozarządowe. Otwieramy nowe serwisy, poszerzamy i uzupełniamy działy w poradnik.ngo.pl, tworzymy infografiki. Udostępniamy wygodne narzędzia: kalkulatory, instrukcje, formularze, udzielamy porad. Wszystkie te działania prowadzimy bezpłatnie tak, aby wszystkie organizacje – także te z małymi budżetami, młode i opierające się na pracy wolontariuszy – mogły z nich korzystać. Jest to możliwe dzięki wsparciu stałych partnerów (m.in. Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności) i realizowanym projektom.

Jak większość organizacji pozarządowych, stale poszukujemy nowych form finansowania. Jedną z nich są darowizny.

Jeśli uważasz, że warto wesprzeć ngo.pl – zapraszamy!

Przejdź do systemu płatności: http://portal.ngo.pl/wplacam

Dziękujemy!

Pamiętaj! Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu).

Od redakcji ngo.pl

W najbliższych miesiącach planujemy uruchomić serwis, pozwalający na przekazywanie darowizn na dowolną organizację pozarządową, które zarejestruje się w naszym systemie. Będziemy Was informować, kiedy serwis ruszy i zachęcać Wasze organizacje do korzystania.

Możliwość przekazywania darowizn dla portalu powstała w wyniku współpracy z firmą Witkac.

 


Organizator:

Stowarzyszenie Klon/Jawor

Adres:

Szpitalna 5 lok. 5, 00-031 Warszawa, woj. mazowieckie

E-mail:

klon@klon.org.pl

Www:

http://www.klon.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 5 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy