Przejdź do treści głównej

Łeba. Już działa Akademia Seniora

autor(ka): Ryszard
2017-04-19, 17:01
użytkownik
archiwalne
Fundacja "SeniorPlus" zaprasza do nowo powstałej Akademii Seniora - Centrum Szkoleniowego w Łebie ul. Kościuszki 95a pod patronatem Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i Zdrowia.

Centrum Seniora

Jedyne takie miejsce w Polsce! "Dolphin House" to najnowszy, pensjonatowo-hotelowy. wielofunkcyjny budynek w Łebie. Spełnia oczekiwania wszystkich ceniących sobie wygodę i komfort, wysoki poziom oferowanych usług . Obiekt jest całoroczny, przeznaczony pod działalność Akademii Seniora szkolącą opiekunów osób starszych, asystentów seniora, fizjoterapeutów prowadzących zajęcia rehabilitacyjne z osobami starszymi w domach seniora, domach opieki społecznej.

W tym wspaniałym i nowoczesnym budynku stworzyliśmy, funkcjonalne i wygodne pokoje gościnne, apartamenty dwupoziomowe z tarasami o standardzie hotelowym Budynek wyposażony jest w windę i własny duży parking, dużą salę TV z barem, saunę w innowacyjny system terapeutyczny. Posiada 12 pokoi 2-3 osobowych i 6 apartamentów 4-5 osobowych. Może przyjąć ok. 60 osób. Aranżacja wnętrza budynku ma charakter morski, a oryginalne koła sterowe, ogromne bulaje z podwodnymi fotografiami, stare kufry i lampy stwarzają niesamowity klimat całości. Turnus 7 dniowy Koszt dla Seniorów tylko 620 zł od 29.04. do 15.06.2017r. Zapraszamy decyduje kolejność zgłoszęń. tel. 511 161 785 lun na www.seniorplus.org


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja SenirPlus"
Miejsce: Kościuszki, 84-360 Łeba, woj. pomorskie
Data wydarzenia: od 2017-04-19 do 2017-05-31
Organizator:

Fundacja SeniorPlus

Adres:

Piotra Trębacza 1, 31-436 Kraków, woj. małopolskie

Tel.:

511161785

E-mail:

generalny@o2.pl

Www:

http://www.seniorplus.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • integracja społeczna
  • ochrona zdrowia
  • rozwój osobisty
  • seniorzy