Przejdź do treści głównej

Kochasz Słowację? Zgłoś się po stypendium!

autor(ka): Fundacja Edukacji Międzynarodowej
2016-02-26, 14:53
archiwalne
Polscy maturzyści, studenci lub doktoranci zainteresowani Słowacją oraz Słowacy zainteresowani studiami związanymi z Polską mogą starać się o stypendia w ramach Polsko-Słowackiego Funduszu Stypendialnego.

Nabór wniosków prowadzi Konsulat Honorowy Republiki Słowackiej we Wrocławiu, który we współpracy z Fundacją Edukacji Międzynarodowej od kilku lat organizuje konkursy o stypendia Polsko – Słowackiego Funduszu Stypendialnego. Stypendia polsko-słowackie wspierają uzdolnionych studentów zainteresowanych budowaniem wzajemnego zrozumienia między Polakami i Słowakami.

Kandydaci w tegorocznej edycji mogą składać wnioski do 18 marca 2016 roku w siedzibie Konsulatu Honorowego Republiki Słowackiej we Wrocławiu. Regulamin i wniosek konkursowy można pobrać na stronie internetowej Fundacji Edukacji Międzynarodowej www.fem.org.pl.

W ramach konkursu stypendialnego można starać się o stypendia naukowe lub artystyczne na semestr letni roku akademickiego 2015/2016 lub na semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017, w maksymalnej kwocie 500 euro miesięcznie. O wysokości stypendium zadecyduje Komisja oceniająca wnioski. Dodatkowym warunkiem (wynikającym z Regulaminu) jest stałe zameldowanie kandydata ubiegającego się o stypendium na terenie województwa dolnośląskiego lub lubuskiego oraz studiowanie na 1, 2 lub 3 stopniu studiów wyższych na uczelni w Polsce.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Edukacji Międzynarodowej
Data wydarzenia: od 2016-02-26 do 2016-03-18
Organizator:

Fundacja Edukacji Międzynarodowej

Adres:

Zielińskiego 38, 53-534 Wrocław, woj. dolnośląskie

Tel.:

71 782 26 27

Faks:

71 782 26 20

Www:

http://www.fem.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • młodzież
  • współpraca międzynarodowa
  • współpraca z uczelniami