Przejdź do treści głównej

Webinarium portalu ngo.pl. Organizacjo, bądź mocna na Facebooku!

autor(ka): RN, redakcja ngo.pl
2016-02-23, 14:44
bezpłatne
archiwalne
Na co zwrócić uwagę przy działaniu na Facebooku i jakie narzędzia mogą w tym pomóc? Portal ngo.pl zaprasza na webinarium poświęcone skutecznym działaniom organizacji pozarządowych na Facebooku. Polecamy szczególnie osobom, które stawiają w nim swoje pierwsze kroki.

Facebook daje organizacjom pozarządowym olbrzymie możliwości. Dzięki niemu można dotrzeć do nowych odbiorców, ale też podtrzymać kontakt z dotychczasowymi przyjaciółmi.

W czasie webinarium porozmawiamy o tym, na co przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, o które elementy naszych działań zatroszczyć się na początku, żeby wycisnąć z Facebooka jak najwięcej. Omówimy także przykłady bezpłatnych narzędzi, które mogą nam w tym wszystkim pomóc.

Zapraszamy na webinarium organizowane przez portal ngo.pl – poniedziałek, 29 lutego 2016 r., ruszamy o godzinie 17.30, kończymy o godz. 19.

Na webinarium spotkamy się z ekspertką Anią Orzech – prywatnie i zawodowo żyje w Internecie, gdzie zajmuje się „szerzeniem dobrych idei”. W Fundacji WOŚP zajmuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie i nowymi technologiami, a także współtworzy projekt skierowany do organizacji pozarządowych - Now! Go Online. Z III sektorem związana od kilkunastu lat. Od seminarium The New Media in the Middle East na Uniwersytecie Karola w Pradze w 2010 r. zafascynowana wpływem nowych mediów na zmiany społeczne. W wolnych chwilach pisuje bloga internetwsluzbie.pl na temat dobrego oblicza Internetu. Z wykształcenia i zamiłowania filozofka i socjolożka.

Aby wziąć udział w webinarium:

  1. Kliknij link do rejestracji: https://boris1.clickwebinar.com/webinarium-portalu-ngo-pl-organizacjo-badz-mocna-na-facebooku/register?_ga=1.230370971.648924077.1439452098 i zarejestruj się, podaj uważnie swój adres e-mail.
  2. Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium.
  3. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Pamiętaj:

  • Zachęcamy, aby dołączyć do nas na kwadrans przed startem webinarium – to idealny czas, aby sprawdzić jakość swojego połączenia lub oswoić się z webinarium.
  • Dopóki nie rozpoczniemy spotkania na żywo, będziesz oczekiwał/-a w tzw. „poczekalni” – gdzie możesz przeczytać krótkie info o zaproszonym ekspercie.
  • Jeśli korzystasz ze Skype, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Jakiego sprzętu potrzebuję, aby wziąć udział w webinarium?

  1. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
  2. Zasadniczo nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania, ważne abyś miał/a zainstalowany aktualny bezpłatny Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/).

Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest zainstalowanie najnowszej wersji przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w webinarium na tablecie lub smartfonie to pobierz wcześniej odpowiednią bezpłatną aplikację:

Po pobraniu aplikacji, wpisz kod PIN, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym rejestrację na webinarium.

Uwaga: Ilość miejsc jest ograniczona do 100 osób uczestniczących – decyduje kolejność logowania się do pokoju online w dniu webinarium, osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału – data rejestracji nie ma związku z liczbą miejsc.

Webinarium będzie nagrywane – zainteresowani będą mogli obejrzeć film z webinarium, który zostanie udostępniony na ngo.pl.

***

W realizacji webinarium wspiera nas Dorota Kostowska (dorotakostowska.pl).

organizator: Stowarzyszenie Klon/Jawor, ngo.pl„Pozarządowe Centrum Informacji, Wiedzy i Opinii ngo.pl.” Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Źródło: inf. własna (ngo.pl)
Data wydarzenia: 2016-02-29
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 3 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • PR, promocja, wizerunek

Webinarium portalu ngo.pl. 10 sposobów na promocję organizacji w internecie

Materiały po webinarium portalu ngo.pl: 10 sposobów na promocję organizacji w internecie [film]