Przejdź do treści głównej

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2016 - woj. lubelskie

autor(ka): Róża Otręba
2016-02-19, 12:56
archiwalne
Fot. Counselling, pixabay.com, CC0
W dniach 22 – 27 lutego 2016 roku osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły zgłaszać się po pomoc do wyznaczonych w całej Polsce miejsc. W miejscach tych będą pełnione dyżury specjalistów od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w sobotę w godzinach od 10:00 do 14:00. Dyżury będą miały charakter interdyscyplinarny.

W województwie lubelskim jednym z podmiotów realizujących działania na rzecz osób pokrzywdzonych i ich rodzin przez cały rok, a także w Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem jest Stowarzyszenie Równych Szans "BONA FIDES".

Aktualny harmonogram dyżurów w siedzibie głównej w Lublinie oraz w filiach: Biała Podlaska, Parczew, Włodawa, Zamość, Radzyń Podlaski i Międzyrzec Podlaski jest dostępny na stronie www.stowarzyszeniebonafides.pl oraz na stronie www.pokrzywdzeni.gov.pl.

Serdecznie zapraszamy na dyżury prawników, radców prawnych, aplikantów radcowskich, adwokatów, aplikantów adwokackich, kuratorów, prokuratorów, mediatorów, funkcjonariuszy Policji, psychologów, psychoterapeutów.

Organizacja Tygodnia jest możliwa dzięki współpracy ze strony Komendy Wojewódzkiej Policji, Kuratora Okręgowego w Lublinie i Zamościu, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie, Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie, Polskiemu Centrum Mediacji, Oddział w Lublinie, Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie, wolontariuszy i wolontariuszek oraz lokalnych mediów.

Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zapisać się na spotkanie ze specjalistą prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty zgodnie z danymi kontaktowymi na stronie www.stowarzyszeniebonafides.pl.

Pomoc, którą proponujemy w TPOPP oraz przez cały rok jest bezpłatna i realizowana przez wykwalifikowanych specjalistów.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem jest realizowany po raz piętnasty pod auspicjami Ministerstwa Sprawiedliwości.


Pliki do pobrania

Źródło: Stowarzyszenie Równych Szans "BONA FIDES", Ministerstwo Sprawiedliwości
Www: http://www.stowarzyszeniebonafides.pl http://www.ms.gov.pl http://www.pokrzywdzeni.gov.pl 
Miejsce: Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej, Niecała 18/3, 20-080 Lublin, woj. lubelskie
Data wydarzenia: od 2016-02-22 do 2016-02-27
Organizator:

Stowarzyszenie Równych Szans "Bona Fides"

Adres:

Niecała 4 lok. 5A, 20-080 Lublin, woj. lubelskie

Tel.:

81 534 38 87

Faks:

81 534 38 87

E-mail:

bonafides@op.pl

Www:

http://www.stowarzyszeniebonafides.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • polityka społeczna
  • poradnictwo obywatelskie