Przejdź do treści głównej

Ostatnie zmiany w prawie: ustawa o pożytku [film]

autor(ka): Renata Niecikowska, poradnik.ngo.pl
2016-02-01, 03:35
archiwalne
Nowe obowiązki informacyjne OPP ubiegających się o 1% podatku, zmiany w przepisach dotyczących działalności odpłatnej, uregulowanie obowiązku posiadania BIP przez organizacje pozarządowe. Te i inne nowości, zmiany w obowiązujących przepisach - przypomnij sobie, co zmieniło się w ustawie o pożytku w wyniku nowelizacji z 2015 r.

Obejrzyj prezentację! Wykorzystaj na spotkaniach, szkoleniach!

Opisane zmiany wynikają z Ustawy z dn. 5 sierpnia 2015 r. o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz ustawy o fundacjach (Dz. U. poz. 1339).

Tekst ustawy o pożytku z uwzględnieniem tych zmian można znaleźć w serwisie poradnik.ngo.pl.

 

Przeczytaj też artykuły o nowelizacji w portalu ngo.pl:

Można też pobrać omówienie zmian w ustawie w plik w formacie pdf - do pobrania poniżej, pod wiadomością. Zachęcamy do korzystania!

Dla osób zainteresowanych - można też zakupić w sklep.ngo.pl drukowane poradniki z serii 3w:

 


Więcej informacji, jak przestrzegać prawa w NGO, jakie przepisy są ważne dla NGO – znajdziesz w serwisie poradnik.ngo.pl.


„Pozarządowe Centrum Informacji, Wiedzy i Opinii ngo.pl.” Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Źródło: inf. własna (poradnik.ngo.pl)
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 11 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • pożytek publiczny
  • prawo