Przejdź do treści głównej

Komu przekażę 1 procent? [bazy.ngo.pl/opp]

autor(ka): opr. red. ngo.pl
2016-01-11, 18:20
archiwalne
Czas na decyzję – jakiej organizacji pożytku publicznego przekażę w tym roku 1 procent mojego podatku. Ich listę znajdziesz w ngo.pl, w bazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do 1% podatku w 2016 roku.

bazy.ngo.pl/opp

Jeśli już wiesz, jakiej OPP chcesz przekazać 1 procent, w bazie znajdziesz jej dane. Możesz też poszukać organizacji z Twojej miejscowości lub zajmujących się wartą Twojego wsparcia dziedziną.


Informacja własna portalu ngo.pl

Źródło: bazy.ngo.pl/opp
Data wydarzenia: do 2016-04-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 8 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • komu 1%? ~grazyna 21.01.2016, 01:39 Ja już przekazałam, mojemu niepełnosprawnemu synowi. Wykorzystałam przyzwolenie rządzących. Już nie byłam taka głupia jak w zeszłym roku - wtedy przekazałam organizacji, która opiekuje się moim synem. Takich jak ja w tym roku jest większość. Dlatego organizacje otrzymują tak mało z tego źródła. Moja ngo o połowę mniej niż w ubiegłym roku. Zresztą wystarczy przejść do najbliższego urzędu skarbowego. Czyje ulotki tam leżą? ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • wspieranie organizacji