Przejdź do treści głównej

Przekaż 1% - skorzystaj z bazy OPP na ngo.pl

autor(ka): opr. red. ngo.pl
2016-01-11, 18:20
archiwalne
Nie masz pomysłu, jakiej organizacji przekazać 1%? Nie wiesz, jak wybrać spośród ponad 8 tysięcy organizacji, które mają status OPP? Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki w serwisie bazy.ngo.pl/organizacje-pozytku-publicznego!

Pod adresem bazy.ngo.pl/organizacje-pozytku-publicznego znajdziesz wszystkie organizacje, którym można przekazać 1% podatku. Stale aktualizowana baza zawiera wszystkie najważniejsze informacje o organizacji, w tym – oczywiście – numer KRS, który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.

Bazę można przeszukiwać:

  • regionalnie – można wyselekcjonować organizacje z wybranego województwa, miejscowości, gminy, powiatu
     
  • branżowo – wybierając jeden z 15 tematów (np. edukacja i wychowanie, ochrona zdrowia itp.)
     
  • według odbiorców działań – jeśli interesuje nas organizacja, która kieruje swoje działania do wybranej grupy, np. osób bezdomnych czy ofiar przemocy, możemy zawęzić wyniki wyszukiwania do tych konkretnych NGO


Skorzystaj:
bazy.ngo.pl/organizacje-pozytku-publicznego
 


Informacja własna portalu ngo.pl

Źródło: bazy.ngo.pl/organizacje-pozytku-publicznego
Data wydarzenia: do 2016-04-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 8 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • komu 1%? ~grazyna 21.01.2016, 01:39 Ja już przekazałam, mojemu niepełnosprawnemu synowi. Wykorzystałam przyzwolenie rządzących. Już nie byłam taka głupia jak w zeszłym roku - wtedy przekazałam organizacji, która opiekuje się moim synem. Takich jak ja w tym roku jest większość. Dlatego organizacje otrzymują tak mało z tego źródła. Moja ngo o połowę mniej niż w ubiegłym roku. Zresztą wystarczy przejść do najbliższego urzędu skarbowego. Czyje ulotki tam leżą? ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • wspieranie organizacji