Przejdź do treści głównej

Czy lubelscy seniorzy są fit?

autor(ka): Krzysztof Jakubowski
2016-01-07, 12:31
archiwalne
Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża przygotował filmy instruktażowe, na których pokazuje i tłumaczy, jak ćwiczyć. Wykonywane ćwiczenia prezentują zawodowi trenerzy oraz seniorzy - wolontariusze PCK.

Senior fit to taka osoba, która dba o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Aby to ułatwić, Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża przygotował filmy instruktażowe, na których pokazujemy i tłumaczymy jak ćwiczyć. Filmy zostały wykonanie w ramach projektu "Senior FiT", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Każdy kolejny odcinek prezentuje inny typ ćwiczeń i miejsce ich wykonywania. Wykonywane ćwiczenia prezentują zawodowi trenerzy oraz seniorzy - wolontariusze PCK.

1. W domu.

2. W plenerze.

3. Na siłowni.

4. Fitness.

5. Na basenie.

6. Nordic Walking.

Poza filmami opracowaliśmy również broszurę z zestawem ćwiczeń dla seniorów. Jest dostępna w biurach rejonowych PCK oraz do pobrania w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej (kliknij tutaj, aby otworzyć).


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: PCK Lublin
Miejsce: Lublin
Organizator:

Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża

Adres:

Puchacza 6, 20-323 Lublin, woj. lubelskie

Tel.:

81 532 08 27

Faks:

81 532 90 87

Www:

http://www.lublin.pck.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rekreacja
  • seniorzy
  • sport, wypoczynek