Przejdź do treści głównej

Z wizytą w Safari ZOO [relacja]

użytkownik
archiwalne
30 lipca 2015 podopieczni Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ z Władysławowa wraz z najbliższą rodziną przeżyli niezapomnianą przygodę w Safari ZOO w Borysewie. Wyjątkowa aranżacja przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury to powody, dla których Safari stanowi jedną z największych atrakcji w Polsce. W wycieczce wzięły udział 24 osoby.

Wszyscy mieli okazję przekonać się, że ZOO Safarii to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć oko w oko z egzotycznymi zwierzętami z całego świata. Na 25 hektarach wybiegów przestronnych jak afrykańska sawanna, żyje 500 osobników, 100 egzotycznych gatunków ze wszystkich kontynentów.

Po skończonej wycieczce każdy wracał do autokaru zmęczony, ale w fantastycznym nastroju, a cała droga minęła na wzajemnym wymienianiu obserwacji i wrażeń. To była wspaniała wycieczka!

Projekt: „ Żyjemy zdrowo i wesoło” współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w dyspozycji PCPR w Turku oraz 1% podatku.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja im. Dorktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ
Organizator:

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

Adres:

Południowa 2A, 62-510 Konin, woj. wielkopolskie

Tel.:

63 211 22 19

Faks:

63 211 22 19

E-mail:

fundacja@podajdalej.org.pl

Www:

http://www.podajdalej.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • rekreacja
  • zwierzęta