Przejdź do treści głównej

Fundacja Manus: książka na 20-lecie

autor(ka): Fundacja "MANUS"
2015-07-14, 16:30
użytkownik
archiwalne
20 lat temu członkowie Samorządu Studenckiego stworzyli Fundację Manus. Chcieli pomagać studentom Politechniki Wrocławskiej i zdobywać doświadczenie – w zarządzaniu zespołami, planowaniu budżetu, współpracy z uczelnią i biznesem. Minęły dwie dekady i te najważniejsze założenia Fundacji nie uległy najmniejszej zmianie.

Dziś Fundacja Manus swoją działalnością obejmuje całą społeczność Politechniki Wrocławskiej, a część projektów przygotowuje z myślą o mieszkańcach Wrocławia. Nie zapomina jednak, że to uczelnia i jej studenci są dla niej najważniejsi, organizując m.in. takie wydarzenia, jak Dni Aktywności Studenckiej czy Akademickie Targi Pracy.

Z okazji jubileuszu powstała książka opowiadająca historię Fundacji Manus, stając się równocześnie w pewien sposób podręcznikiem przedsiębiorczości, ukazującą wzloty i upadki, duże sukcesy i ciężkie chwile.

Fundacja Manus zatrudnia ponad 30 proaktywnych, młodych ludzi, pracujących przy ponad 20 agendach i projektach, dbając o ich rozwój i często będąc pierwszym pracodawcą. Swoimi działaniami dociera do kilkunastu tysięcy odbiorców.

Zachęcamy do lektury, książka w tradycyjnej formie ma premierę 15 lipca, dostępna jest również w wersji elektronicznej na stronie internetowej Fundacji.

http://www.manus.pl/ksiazka
https://www.facebook.com/FundacjaMANUS/posts/881572185223945


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja "MANUS"
Data wydarzenia: od 2015-07-15
Organizator:

Fundacja "MANUS"

Adres:

Grunwaldzka 61, 50-366 Wrocław, woj. dolnośląskie

Tel.:

71 320 23 74

Faks:

71 734 53 41

Www:

http://www.manus.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • przedsiębiorczość
  • współpraca z biznesem
  • współpraca z uczelniami